Оборудование от компании "ОДП-Украина"
+38 (098) 685-24-34

Дисковый сепаратор

  • В наличии

86 000 грн

Дисковый сепаратор
Дисковый сепараторВ наличии
86 000 грн

Описание

Дисковий сепаратор призначений для роботи в складі комплексу з переробки рослинної сировини (біомаси), виробництва гранул і брикетів - для відділення від сировини великих сторонніх предметів (каменів і т.п.) і занадто великої фракції сировини (крупнокускових відходів, кори, обапола, обрізків і т.п.).

Дисковий сепаратор складається з рами, виготовленої зі сталевого профілю з привареними до неї відфрезерованих бічними пластинами, на яких болтовими з'єднаннями кріпляться підшипникові вузли. У підшипникових вузлах встановлені вали з дисками.
Привід являє собою черв'ячний мотор-редуктор, вихідний порожнистий вал якого надітий на кінець приводного валу дискового сепаратора. Мотор-редуктор кріпиться до настановної пластині за допомогою болтових з'єднань. Порожній вихідний вал мотор-редуктора обертаючись, передає крутний момент на приводний вал дискового сепаратора, який через ланцюгову передачу приводить в обертання всі інші вали. Ланцюгова передача захищена кожухом.

Сировина подається на дисковий сепаратор зверху. Дрібна фракція сировини проходить через зазори між обертовими дисками і вивантажується знизу. Велика фракція сировини і сторонні предмети не проходять крізь диски і за рахунок обертання дисків по їх поверхні переміщаються до місця розвантаження.

Переваги дискового сепаратора виробництва «Спіка»:
1. Особливість конструкції, що дозволяє змінювати бік вивантаження відходів, що не переставляючи дисковий сепаратор.
2. Можливість зняття будь-якого підшипникового вузла або вала без зняття інших підшипників і валів.
3. Простота монтажу та обслуговування.
4. Висока довговічність.

Информация для заказа

  • Цена: 86 000 грн